Метафоричні асоціативні карти 1001 (1001 ніч)
400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (99) 654-21-01
Метафоричні асоціативні карти 1001
55 пастельних картинок, зроблених у формі карт, переносять нас у давню східну країну і чарівний казковий світ 1001 ночі. Одного разу, багато років тому там жив Цар, який присягнувся не довіряти жодній жінці, з якою він проводив у бесідах ніч, а на ранок відрубував їй голову. Але хоробра Шахрезада використовувала свій розум, щоб уникнути долю своїх попередниць. Вона проводила ночі з Царем, розповідаючи йому історії. Одна історія переходила в іншу, остання з них обривався з приходом світанку. Життя Шахрезады тривала, поки Цар з нетерпінням чекав закінчення історії, розказаної вночі. Її життя тривало день за днем, історія за історією, поки на 1001 ніч серце Царя не було растоплено і він змінив гнів на милість.
Карти «1001» запрошують нас увійти у світ свого власного уяви і виявити існування самих незвичайних історій. Кожна карта це двері в світ, де красуні і чудовиська, розкішні палаци і скромні хатини, каравани і морські подорожі, демони і добрі джини, заховані скарби і килими-літаки чекають нас. Просто візьми карту, дозволь їй повести тебе за собою і історія почнеться.
У цій грі, в якій кожен вигадує свою історію, немає переможців і переможених, немає правильних і неправильних історій. Фантазія безмежна і тому історії можуть не мати меж у часі і просторі. Карти дають імпульс нашій уяві, яке знає безліч історій. Кожен з нас, як Шахрезада, може дозволити собі опинитися в чарівній казці 1001 ночі.
Карти «1001» можуть бути використані для групової та індивідуальної роботи з дітьми і дорослими. Вони можуть також застосовуватися в комбінації з картами «SAGA» і «MYTHOS».
«1001» — це асоціативна гра, а не змагання. Для цієї гри не існує жодних твердих правил. Тим не менш, пропонуємо Вам кілька ідей, які ви зможете використовувати в грі в якості концептуальної основи. Вона створить необхідні умови для того, щоб процес розповідання історії міг вільно розвиватися по своїх власних правилах.
- Не обов'язково бути буквальним в інтерпретації карти. Зображення на ній може розглядатися як символ або метафора. Наприклад, вираз зображеного на карті особи, можливо, метафорично говорить нам про певні почуття чи стосунки, і сама ця карта ніяк не пов'язана з якимось конкретним людиною.
- Фантазія безмежна. Як і у сні, вона дозволяє нам вільно переміщатися в часі і просторі, перестрибувати з одного сюжету до іншого.
- Уникайте складних сюжетів. Проста сюжетна лінія більш цікава, і за нею легше стежити.
- Утримуйтеся від інтерпретації або реинтерпретации карти іншого гравця. Немає «неправильних» відповідей або історій.
- Розповідайте історію в теперішньому часі і описуйте події «у русі» і динаміці. Робота в групі йде краще, якщо гравці реагують на обрану карту спонтанно, використовую більше свою фантазію, ніж на логіку. Уникайте тривалих монологів. Надавайте можливість всім учасникам включитися в гру.
- Звертайтеся до дитячої віри в магію вашої уяви. Хай люди і речі нез'ясовно змінюються, зникають, змінюються або знаходять невидимих і могутніх захисників.
Не соромтеся відсортовувати будь-які карти, які ви з будь-якої причини вважаєте невідповідними. Під час гри кожен може змінити обрану карту, без пояснення причин. Канадська художниця Андре Поулиот протягом 17 років жила в Індії. Там вона навчалася класичного мистецтва мініатюри, продовжуючи свою освіту, яку вона отримала на заході як художник-графік. Навчання в Індії, а також глибоке вивчення перської та арабської міфології, є основою всіх її останніх робіт, включаючи «1001». Ці карти сьогодні поєднали в собі три античні культури, в стародавні часи, об'єднані в подорожі Синдбада - Мореплавця , героя казок Шахрезады.
Міфи, легенди та казки були з нами з тих пір, як люди стали жити громадами. Вони не тільки частина нашого минулого, вони знову і знову відтворюють себе, змінюючись і розвиваючись в тих культурах, в яких їх переказують і розповідають знову. Крім того, служачи відмінним розвагою, міфи і казки є квінтесенцією вселенського людського досвіду, будівельним матеріалом культури. Теми народження, подорожей, пригод і смерті, ми знаходимо в міфах і казках народів різних культур, просто скрізь вони одягнені в різну оповідну одяг.
Отже, з допомогою «1001» ми граємо в аналіз наших внутрішніх міфів, вибираючи для них древній екзотичний арабська наряд. Дозвольте вашій уяви створити Ваш власний казковий світ, використовуйте силу древніх образів, уникаючи переказу історій Шахрезады і проходження їх хронологічним порядком. Зображення в «1001» картах створено для стимулювання асоціацій оповідача. Вони призначені для створення певного історичного казкового контексту, але не пов'язані з якимись конкретними казками.
Наші власні історії та міфи з іншого розкриваються перед нами, завдяки нашому занурення в казковий світ переживань жителів Стародавнього Сходу та Азії. Ці традиції, як і раніше, є для сучасної людини джерелом натхнення і сили.
Таким чином, ці 55 карт відкривають нам невичерпні можливості для створення щораз нових, абсолютно унікальних 1001 історій.
Основні | |
---|---|
Виробник | 1001 ніч |
Країна виробник | Україна |
Тематика | Психологія |
Користувальницькі характеристики | |
Кількість карт | 55 |
Упаковка | Коробка |
- Ціна: 400 ₴