![Психологічна гра «Голограмма». Наталія Андрушко](https://images.prom.ua/5334734658_psihologichna-gra-gologramma.jpg)
Психологічна гра «Голограмма». Наталія Андрушко
4 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (99) 654-21-01
Психологічна МАК гра «Голограмма»
В основу гри закладено принципи нейро – лінгвістичного програмування. Цінність цих принципів незаперечна. Впроваджуючи принципи НЛП в своє життя, можливо просто подолати сумніви, жахи, супротив. Гра створена для роботи з внутрішніми обмеженнями, переконаннями та зміцнення віри в себе.
Психологічна карткова гра "Голограма" - це психологічна гра на основі метафоричних асоціативних карток.
Консультація з автором гри. Після отримання ігрового комплекту ви маєте можливість 30 хвилинної безкоштовної консультації з автором гри. ВАЖЛИВО! Після того, як ви отримаєте комплект гри, рекомендується зв'язатися з автором будь-яким зручним для вас способом (контакти знаходяться в коробці з грою) та погодити час консультації.
"Голограма" - МАК-гра, коробковий формат. Не передбачає сертифікованого навчання. Інструкцію до застосування вкладено в ігровий комплект.
Ця гра призначена, насамперед, для використання у роботі фахівця – психолога, психотерапевта, коуча, соціального працівника. Але також може використовуватися і для особистої роботи.
МАК – гра «Голограма» створена з урахуванням принципів НЛП – технології моделювання особистої ефективності людини. З усіх базових пресупозицій НЛП, ми в основу гри взяли три ключові. І на основі саме цих трьох принципів створено три колоди МАК, які входять у гру.
МАК гра «Голограма» представлена у вигляді трьох колод МАК, що сприяють послідовному вирішенню поставленого завдання – запита клієнта.
I колода МАК: «Карта – не територія».
Ця колода відображає перший принцип НЛП "Карта не територія". Під поняттям «карта» ми маємо на увазі «модель» поведінки, сформовану в особистому досвіді. "Карта" не може бути "хорошою" або "поганою". «Карта» може бути ефективною у вирішенні одних завдань і не ефективною у вирішенні інших. Так карта Києва буде абсолютно марною на території Варшави. Потрібна інша картка.
У колоді «Карта не територія» міститься 100 карт, що відображають сюжети різних сфер життєдіяльності людини. Завдання цієї колоди у виявленні неефективних моделей поведінки, тобто не ефективних «карток» учасника гри, виявлення обмежуючих переконань.
Після цієї частини роботи слідує корекційна частина роботи. А саме – виконання техніки НЛП «Музей старих переконань». Виконання цієї практики дозволяє:
- визначити цінність обмежуючого переконання в контексті запиту;
- усвідомити неефективність переконання у вирішенні поставленого завдання;
- корекція переконання (в екологічній формі) до більш ефективного та значущого, зі збереженням цінностей та безпеки застосування.
II колода МАК: «Територія доступу».
Ця колода сформована на ідеї НЛП – «Якщо хоч одна людина може щось робити, то цьому можуть навчитися й інші. Ресурси є у кожному».
У структурі колоди 50 фото природних ландшафтів, як явищ природи, створених у гармонії та досконалості, та 50 притч/прислів'їв, що відображають вікову мудрість та дозволяють доторкнутися до глибинних смислів. Цей ігровий хід дає учаснику розуміння «куди та як далі жити».
Тут же формується бажаний результат, якби завдання вже було вирішено. Формування відбувається за трьома ВАК критеріями.
І останнім кроком у другому колі буде робота з технікою «Лінія часу». У цій вправі, учасник гри може визначити умовні часові точки реалізації задуманого та проміжні точки контролю.
На завершення кожної вправи важлива перевірка на безпеку прийнятих рішень. На скільки, гравцеві комфортно тілесно переживати зараз уявлення про те, як і коли він йтиме до кінцевого результату своєї ідеї.
III колода МАК: «Код доступу – цінність», складено зі 100 портретних фото. 50 із яких – це портрети, написані художниками XIX – XVII століть. Це портрети селян, баронів, генералів, жебраків, королів. Їх обличчя та емоції дозволяють припустити про їх характер, моральні принципи, цінності. Ще 50 портретних фото взято з інтернет ресурсів, або у реальних людей, з їхнього дозволу. Дані фото відображають професії людей, їхню діяльність, соціальний стан. Емоції відображають їх характер, їхні погляди та цінності.
Дана колода допоможе учаснику гри у виявленні внутрішніх особистих мотивів для отримання бажаних результатів, або ж відмови від вирішення поставленого завдання. Такий варіант можливий, якщо гравець не знайде вагомих особистих мотивів, вигід, смислів.
МАК гра «Голограма» здатна відобразити внутрішні блокуючі установки, а також виявити приховані ресурси, особисті мотиви та стратегії для покращення поточної життєвої ситуації.
Комплектація ігрового набору:
- Колоди МАКарт:
загальна кількість карт в грі: 300 шт.:
– колода МАК №1 "Карта – не територія", 100 шт., розмір – 6,0*11,0 см.;
– колода МАК №2 "Територія доступу", 100 шт., розмір – 6,0*11,0 см.;
– колода МАК №3 "Код доступу – цінність", 100 шт., розмір – 6,0*11,0 см. - Методичний посібник: в ігровому комплекті міститься методичний посібник до гри.
Автор - Наталія Андрушко – практичний психолог, керівник ТЦ "ПСІ - Play"
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Вікова група | 18 + |
Час гри | 60 - 120 хв. |
Кількість учасників | 6 |
Мінімальна кількість учасників | 2 чол. |
Призначення | Для чоловіків, Для жінок |
Стан | Новий |
Тип упаковки | Пластикова коробка |
- Ціна: 4 400 ₴